Studnie wodomierzowe

W ofercie naszej firmy znajdują się znakomitej jakości studnie wodomierzowe o pionowym kształcie. Zbiorniki są mocno ożebrowane pierścieniami poziomymi oraz pionowymi. Produkowane są w piecach metodą formowania rotacyjnego (rotomoulding) ,które zapewnia: monolityczny i szczelny odlew, dużą wytrzymałość oraz bezawaryjną eksploatację. Studzienki powinny być lokalizowane poza pasami ruchu ciężkiego - ciągami komunikacyjnym i być łatwo dostępne do odczytu wodomierzy.

Urządzenia z serii SW-1000 znajdują zastosowanie w budowie głównych przyłączy wody w jednorodzinnym budownictwie mieszkaniowym. Studnia na życzenie klienta może być wyposażona w drabinkę aluminiową. Wersja standard jest wyposażona w odlewane stopnie złazowe w fazie produkcyjnej.

Studnie SW-600 jest stosowana na terenach ogródków działkowych. Występuję w wersji surowej bez przyłączy lub może zostać wyposażona w zawory i konsole gotowe do montażu wodomierza. Całość instalacji wykonana jest na eleastycznych złączach.Odczyt dokonujemy przez wyciągnięcie wodomierza ku górze za pomcą specjalnego uchwytu.

Wymiary zbiorników naszych studni, podobnie jak oczyszczalni ścieków czy innych produktów z naszej oferty, dostosowane są do oczekiwań i potrzeb naszych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z ich specyfikacją.