O nas

Firma Gama Plastic oferuje przydomowe oczyszczalnie ścieków. Specjalizujemy się w produkcji tradycyjnych systemów, zwanych drenażowymi oraz rozwiązań typu SBR i MBBR, czyli biologiczno-mechanicznych. Najwyższą jakość produktów zapewnia nam nowoczesne zaplecze techniczne.

Dodatkowym filarem naszej działalności są rozwiązania wspomagające, które obejmują: studnie wodomierzowe, przepompownie ścieków, zbiorniki na szambo, separatory tłuszczu, pakiety drenarskie, nadstawki, tunele itp. Są to rozwiązania pozwalające na obniżenie kosztów oraz na działanie w zgodzie ze środowiskiem naturalnym, dlatego zyskują coraz większą popularność.

Nasze ekologiczne oczyszczalnie ścieków i inne produkty gwarantują niezwykły komfort użytkowania, przy czym ceny w stosunku do jakości są bardzo atrakcyjne. Zaletą prezentowanych konstrukcji jest możliwość używania ich w miejscach, do których nie jest podłączona kanalizacja. Są one wykonane z polietylenu PEHD, który jest nowoczesnym i trwałym materiałem spełniającym oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Dostarczając Państwu oczyszczalnie, a także inne rozwiązania, takie jak separatory tłuszczu czy studnie chłonne dbamy o to, aby były zgodne z międzynarodowymi standardami w zakresie gospodarki wodno-ściekowej oraz posiadały niezbędne certyfikaty. To potwierdzenie ich ekologicznego charakteru, któremu mogą Państwo zaufać.

Nasza działalność i innowacyjne podejście wielokrotnie zyskały uznanie w branży. Otrzymaliśmy między innymi złoty medal na Ogólnopolskich Targach "Dom i Ogród 2011". Największe wyróżnienie stanowi dla nas jednak satysfakcja klientów. Nie dzielimy ich na osoby prywatne oraz duże przedsiębiorstwa - każdy jest dla nas tak samo ważny. To właśnie dla Państwa wciąż rozszerzamy ofertę. Zachęcamy do współpracy z Gama Plastic i polecamy produkty naszej firmy!

Szanowni Państwo!

Naszym celem jest dostarczanie najwyższej jakości rozwiązań w zakresie gospodarki wodno-ściekowej. Wieloletnie doświadczenie oraz nieustannie pogłębiana wiedza pozwalają nam udostępniać nowoczesne systemy, służący głównie do budowy małych, przydomowych oczyszczalni ścieków. Nasza oferta obejmuje gotowe kompletne systemy oczyszczania, separatory tłuszczu, studnie wodomierzowe i chłonne, przepompownie, zbiorniki na szambo, tunele i pakiety drenażowe a także różnego rodzaju asortyment uzupełniający: studzienki i nadstawki, pokrywy, rury pvc, itp. Specjalizujemy się też w projektowaniu i produkowaniu systemów do filtrowania i gromadzenia wód deszczowych oraz urządzeń infrastruktury ogrodowej. Dzięki wdrażaniu innowacyjnych technologii i sprawdzonych rozwiązań, nasze systemy przydomowych oczyszczalni ścieków cieszą się niezawodnym działaniem, oraz zaufaniem Dystrybutorów i wielu zadowolonych Klientów. Wykorzystanie nowoczesnego materiału polietylenu HD dostarczanego przez Światowych potentatów, jest gwarantem funkcjonalnego i trwałego użytkowania naszych produktów, największym powodzeniem na rynku cieszą się: studnie chłonne, oczyszczalnie biologiczne SBR-biologiczno mechaniczne, przepompownie, separatory tłuszczu oraz zbiorników na szambo i wodę deszczową.

Profesjonalnie wykonane przydomowe oczyszczalnie ścieków wymagają m. in. precyzyjnego określenia wielkości działki, rodzaju gleby, poziomu wód gruntowych a także ilości stałych mieszkańców. Wiemy o tym, dlatego przed realizacją każdego projektu, starannie analizujemy teren, którego dotyczy inwestycja. Wszystkie polecane produkty, tunele pakiety drenażowe, studnie wodomierzowe, przepompowe i chłonne, zbiorniki retencyjne na szambo, separatory tłuszczu oraz urządzenia, służące do budowy przydomowych oczyszczalni ścieków są zgodne z międzynarodowymi normami, dotyczącymi bezpiecznego użytkowania. Zapewnienie kompleksowego doradztwa oraz indywidualne podejście do Państwa potrzeb, pozwalają nam poszczycić się zajmowaniem czołowej pozycji w branży.

Zapraszamy do współpracy!